Skip to content Skip to footer
200zł
Started on 18 kwietnia, 202445 minut

Klientki, które zdecydowały się na wykupienie kolejnej konsultacji po minimum 4 tygodniach od pierwszej, otwierają sobie drzwi do kontynuacji swojej drogi ku zdrowemu stylowi życia. Ta druga konsultacja to kolejny etap naszej współpracy, w którym skupiamy się na analizie i dalszym doskonaleniu Twojego zdrowia.

Podczas tej konsultacji, omówimy wprowadzone zmiany w Twoim stylu życia i diety. To doskonała okazja, aby przejrzeć, co zadziałało i co można jeszcze udoskonalić, aby Twoje cele zdrowotne były bliżej osiągnięcia. Jeśli pojawiły się nowe wyniki badań, zajmiemy się nimi w sposób szczegółowy, dostosowując nasz plan działania do najnowszych informacji.

W trakcie kolejnej konsultacji, jeśli konieczne, dokonamy zmian w suplementacji. Twoje potrzeby mogą się zmieniać, dlatego nasza współpraca jest elastyczna i dopasowana do Ciebie. Otrzymasz także krótkie podsumowanie na mailu, zawierające nowe zalecenia oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci kontynuować Twoją zdrowotną podróż.

Kolejna konsultacja to kontynuacja naszej drogi ku Twoim zdrowotnym celom. Będę tam, aby dostarczyć Ci wsparcie, rozwiązać wszelkie wątpliwości i pomóc Ci w każdym kroku. Razem osiągniemy Twój pełen potencjał zdrowotny i zbudujemy trwałe nawyki, które przetrwają. Gotowa/jesteś na kolejny etap naszej długoterminowej współpracy? Wspólnie dążymy do zdrowia i dobrostanu.

Zostaw swój komentarz

0
0