Skip to content Skip to footer

Meet my fitness programs

FOR BEST WELLNESS

Send me an email with a few words about what you are looking to achieve and I will help you to choose the course that suits your goals and physical abilities.

Last Videos

FITNESS AND NUTRITION

Your Best Reviews

Trafiałam na wielu specjalistów z tej dziedziny i nigdy nikt nie potrafił mi pomóc. Nie zliczę ile straciłam na to pieniędzy… Do p. Joanny zgłosiłam się z tym samym problemem co do poprzednich dietetyków, tj okropny trądzik, nadwaga, wieczny PMS i zmęczenie nawet przy zwykłych czynnościach. Potrafiłam zasnąć już po godzinie od przebudzenia… Od razu po pierwszej konsultacji dostałam spis badań, dzięki któremu udało się znaleźć przyczynę moich problemów. Jadłospis to była sama przyjemność w ogóle nie czułam się jak na diecie, a moje problemy w końcu ustąpiły (po latach!!). Z calego serca polecam tego specjalistę!

Marta

Z Panią Asią spędziłam ostatnie 6 miesięcy. Osiągnęłam to na czym mi najbardziej zależało – uregulowanie organizmu przed odstawieniem antykoncepcji. Czuję się wspaniale, nie mam trądziku, nie dzieje się żaden rollercoaster przed miesiączką, a w dodatku udało się zgubić kilka kilogramów. Dziękuję bardzo Pani Asi!! 

Agnieszka

Z czystym sumieniem mogę polecić konsultacje u Pani Dietetyk Joanny! 
Ciepła osoba z profesjonalnym podejściem, ogrom wiedzy ale przede wszystkim, przekazanie jej w prosty sposób do pacjenta. 
Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Joanny. Z całego serca polecam i Pozdrawiam:)

Wiktoria

Recent Recipes

Only You

can change your life

Latest From The Blog

HEALTHY TIPS AND EVENTS

More Inspiration

ON INSTAGRAM

MORE RECIPES, WORKOUTS

and inspiration

Facebook

Instagram

Twitter

Pinterest

Dowiedz się jak w 15 prostych krokach zredukować masę ciała bez liczenia kcal już dziś!
Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowego ebooka.
Dietowanie by Joanne

Dietowanie
Joanna Kluk

NIP 9581738194

Dietowanie by Joanne by Story Inside