Skip to content Skip to footer

Your Way to Awesome

HEALTH AND FITNESS COACHING

Submit To Receive free Files!

Something about us

FITNESS AND NUTRITION

Whether you’d like to lose some weight, get rid of bad habits, reduce stress, become stronger and more active or just feel better every day, our health coaches are ready to help. Start your journey to a healthier, happier self.

our fitness programs

FOR BEST WELLNESS

Send us an email with a few words about what you are looking to achieve and we will help you to choose the course that suits your goals and physical abilities.

Our coaches

Joanna Kluk
Hej, jestem Asia – miłośniczka pysznego jedzenia, hormonów, pilatesu, podróży i psiaków. Od 4 lat prowadzę swoją poradnię żywieniową online “Dietowanie by Joanne”. Na blogu i w social mediach poruszam…

Only You

can change your life

Pricing And Packages

FOR BEST WELLNESS

Your training plan will be adapted to your individual goals and needs. Experience maximum motivation, new challenges, and consistently increased performance and progress.

Training

1-hr Private Session
$70

Bringing a Friend

1-hr Semi-Private Session
$55

4 healthy Weeks

1 month of workout
$150

Our Testimonials

FOR BEST WELLNESS

Trafiałam na wielu specjalistów z tej dziedziny i nigdy nikt nie potrafił mi pomóc. Nie zliczę ile straciłam na to pieniędzy… Do p. Joanny zgłosiłam się z tym samym problemem co do poprzednich dietetyków, tj okropny trądzik, nadwaga, wieczny PMS i zmęczenie nawet przy zwykłych czynnościach. Potrafiłam zasnąć już po godzinie od przebudzenia… Od razu po pierwszej konsultacji dostałam spis badań, dzięki któremu udało się znaleźć przyczynę moich problemów. Jadłospis to była sama przyjemność w ogóle nie czułam się jak na diecie, a moje problemy w końcu ustąpiły (po latach!!). Z calego serca polecam tego specjalistę!

Marta

Marta

Z Panią Asią spędziłam ostatnie 6 miesięcy. Osiągnęłam to na czym mi najbardziej zależało – uregulowanie organizmu przed odstawieniem antykoncepcji. Czuję się wspaniale, nie mam trądziku, nie dzieje się żaden rollercoaster przed miesiączką, a w dodatku udało się zgubić kilka kilogramów. Dziękuję bardzo Pani Asi!! 

Agnieszka

Agnieszka

latest from the blog

HEALTHY TIPS AND EVENTS