Zainspiruj się!

POBIERZ MINI EBOOKA

15 pomysłów na śniadania białkowo-tłuszczowe
okładka ebook

Dlaczego śniadania białkowo-tłuszczowe?

Choć nie dysponujemy dużą ilością badań na temat ograniczania węglowodanów w pierwszym posiłku, wiele osób dostrzega powyższe pozytywne zmiany po wprowadzeniu śniadań BT.

śniadania na słodko i na słono

Nie musisz wprowadzać takiego rozwiązania na co dzień. Zainspiruj się przepisami z eBooka, sprawdź jak się czujesz i wprowadź śniadania BT tak często, jak tylko chcesz – 5x w tygodniu, 2x w miesiącu lub wcale 😉

W środku znajdziesz zarówno słone, jak i słodkie śniadania z wyliczoną kalorycznością i makroskładnikami.

Asia ebook

O AUTORCE

Z tej strony Asia – pasjonatka dietetyki klinicznej i hormonów. Od lat pomagam kobietom żyć w zgodzie z cyklem i pokochać swoje ciało.

Wiedza, którą uzyskałam w trakcie studiów, szkoleń i konferencji naukowych, teraz pozwala mi pomagać kobietom, które straciły nadzieję na piękną cerę, bezbolesne miesiączki, upragnioną ciążę lub wymarzoną sylwetkę. W mojej pracy stawiam na edukację pacjentek nie tylko pod względem żywienia czy suplementacji, ale również w zakresie obserwacji swojego organizmu, dbania o sen i doboru aktywności fizycznej. Wszystko po to, żebyś na zawsze pożegnała dotychczasowe dolegliwości i odzyskała wspaniałe samopoczucie.