Skip to content Skip to footer

Skontaktuj się!

Tak, jak Ci wygodnie

Jeśli masz pytanie odnośnie konsultacji dietetycznych, chcesz dowiedzieć się więcej na temat odżywiania lub chcesz umówić się na wizytę skontaktuj się ze mną.

Opisz najdokładniej jak to możliwe swoją prośbę (z uwzględnieniem Twoich chorób, objawów, zainteresowanie pakietem), abym mogła Ci pomóc jak najlepiej. Wypełnił poniższy formularz lub napisz do mnie na kontakt@dietowanie.pl.

  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania

  Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Sprawdź poniżej!

  Online przez Google Meets lub telefonicznie – Ty wybierasz co Ci bardziej odpowiada.

  Skontaktuj się ze mną mailowo (zakładka kontakt) w celu ustalenia terminu. Opisz w skrócie swoje dolegliwości, opowiedz na co chorujesz i jaki plan współpracy najbardziej Cię interesuje, a w odpowiedzi prześlę najbliższe wolne terminy konsultacji.

  Po zdecydowaniu się na współpracę. Po opłaceniu prześlę wszystkie materiały potrzebne do przesłania przed konsultacją.
  Po opłaceniu współpracy otrzymasz dzienniczek żywieniowy i wskazówki na swojego maila. Wypełnij wszystko i prześlij maksymalnie 2 dni przed konsultacją.

  Badania sugeruję dopiero po konsultacji i zapoznaniu się z Twoją sytuacją (finansową i zdrowotną). Jeżeli posiadasz jakiekolwiek badania z ostatnich 6 miesięcy – prześlij je wraz z dzienniczkiem żywieniowym maksymalnie 2 dni przed konsultacją.

  O przedłużenie zapytam Cię w trakcie konsultacji wspierającej (po 2 pierwszych tygodniach współpracy). Po zdecydowaniu się na przedłużenie, opłać współpracę na kolejny miesiąc.

  mini ebook 15 pomyslow bez tla

  Zainspiruj się!

  POBIERZ MINI EBOOKA

  15 pomysłów na śniadania
  białkowo-tłuszczowe

  Dietowanie by Joanne

  Dietowanie
  Joanna Kluk

  NIP 9581738194

  Wszelkie prawa zastrzeżone Dietowanie by Joanne

  0
  0